Сергій Лабазюк впевнений, що явка на місцевих виборах буде кращою, аніж на президентських чи парламентських
Невеликі «місцеві» партії працюють більш ефективно на місцях, ніж осередки великих партій, саме тому до них росте довіра й підтримка серед виборців. Таку думку висловив народний депутат України Сергій Лабазюк в ефірі одного із телеканалів.Сергій Лабазюк впевнений, що явка на місцевих виборах буде кращою, аніж на президентських чи парламентських
Невеликі «місцеві» партії працюють більш ефективно на місцях, ніж осередки великих партій, саме тому до них росте довіра й підтримка серед виборців. Таку думку висловив народний депутат України Сергій Лабазюк в ефірі одного із телеканалів.
Політик переконаний: місцеві вибори покажуть, наскільки люди втомилися від порожніх обіцянок великих загальноукраїнських партій і готові підтримати партії на місцях, які постійно та системно працюють із громадами.
«Незважаючи на те, що закон про вибори бувявно прописаний під великі партії, очікувати легкої перемоги на місцевих виборах їм не варто. Абсолютно погоджуюсь з думкою багатьох експертів у тому, що ці місцеві вибори можуть стати сюрпризом для загальноукраїнських партій. Чому? Бо вони можуть стати прикладом такої собі «децентралізації знизу», коли люди робитимуть ставку на місцеві партії», – наголосив він.
Нардеп пояснив, що зазвичай великі політсили не розбираються в проблемах регіонів, а тому програми партій на місцевих виборах практично не містять ніякої конкретики.
Натомість непарламентські політичні сили, в яких немає розкручених брендів, будують виборчу кампанію на авторитеті окремих місцевих кандидатів, яких люди знають за результатами реальної роботи.
С. Лабазюк також впевнений, що явка на місцевих виборах буде кращою, аніж на президентських чи парламентських.
«Думаю, на місцеві вибори підуть люди, бо це те, що ближче до кожного. Кожен розуміє, що вибирає конкретно свого депутата, свого селищного чи міського голову. Тому думаю, що на рівні 60% ми точно матимемо явку», – додав політик.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього