Сергій Лабазюк: законопроект про персональне голосування має бути прийнятий на цьому сесійному тижні
Керівництво Верховної Ради затягує процес прийняття законопроекту № 1744 щодо персонального голосування та відповідальності народних депутатів за фальсифікацію голосування. Про це заявив автор законодавчої ініціативи, нардеп Сергій Лабазюк.Сергій Лабазюк: законопроект про персональне голосування має бути прийнятий на цьому сесійному тижні
Керівництво Верховної Ради затягує процес прийняття законопроекту № 1744 щодо персонального голосування та відповідальності народних депутатів за фальсифікацію голосування. Про це заявив автор законодавчої ініціативи, нардеп Сергій Лабазюк.

«Майже щотижня активісти та журналісти піднімають проблему неперсонального голосування депутатів у Верховній Раді. Останній раз було зафіксоване явне порушення Регламенту під час голосування за Держбюджет-2015», – зазначив він.

За словами С. Лабазюка, група «Воля народу» вкотре наполягає на запровадженні сенсорної кнопки, що дозволить вирішити цю проблему раз і назавжди.

«Ми піднімали питання щодо розгляду проекту закону вчора на Погоджувальній Раді. Наш законопроект (№1744) внесено ще 14 січня цього року. Є позитивний висновок Головного науково-експертного управління й рекомендації прийняти його за основу. Але на рівні керівництва парламенту немає належної підтримки даної ініціативи і далі слів діло не доходить. Натомість створюють додаткові перепони, які заважають розгляду та прийняттю законопроекту», – наголосив нардеп.

При цьому С. Лабазюк додав, що група «Воля народу» звертається до керівництва Верховної Ради з вимогою не затягувати процес.

«Не треба створювати зайві ніякіаробочі групи. Ми вимагаємо вже на четвер, 5 лютого, внести законопроект до порядку денного Ради, а комітету з питань Регламенту доручити прискорити його розгляд і до 4 лютого надати свій висновок. Прийнявши норму про сенсорну кнопку Верховна Рада зупинить ганебну практику \”кнопкодавства\” і нарешті зробить крок від суцільного популізму до персональної відповідальності кожного з депутатів\”, – підсумував політик.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього