Сергій Лабазюк: «Запровадження двох реєстрів призвело до абсолютного колапсу з адмініструванням ПДВ»
Аграрний комітет Верховної Ради України підтримав єдиний законопроект щодо відшкодування ПДВ. Депутати профільного комітету також зійшлися на тому, що потрібно продовжити цю ініціативу до 2018 року.Сергій Лабазюк: «Запровадження двох реєстрів призвело до абсолютного колапсу з адмініструванням ПДВ»
Аграрний комітет Верховної Ради України підтримав єдиний законопроект щодо відшкодування ПДВ. Депутати профільного комітету також зійшлися на тому, що потрібно продовжити цю ініціативу до 2018 року.
«Відшкодування ПДВ – дуже важливий момент для галузі. Від цього залежатиме майбутнє аграрного комплексу. Бо вже 20 лютого цього року потрібно здавати декларації з ПДВ. Аграрії цього не зможуть зробити, тому що не знають, як це правильно зробити. Це означає, що податківці напишуть їм штрафи і пені», – аргументував свою позицію народний депутат, член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Лабазюк.
Він разом із колегами-аграріями стали авторами відповідного законопроекту щодо відшкодування ПДВ.
Сергій Лабазюк пояснив, що дискусія затяглася ще з минулого року після прийняття змін до Податкового кодексу щодо відшкодування ПДВ.
«Запровадження двох реєстрів призвело до абсолютного колапсу з адмініструванням ПДВ, оскільки фіскальна служба не надала жодних роз’яснень, як це має працювати. Тому багато зараз залежить від позиції аграріїв в стінах парламенту. Переконаний, що не дивлячись на політичний окрас, треба об’єднатись і подати спільне рішення, яка буде включати запровадження одного реєстру з автоматичним відшкодуванням та продовження спецрежиму оподаткування до 2018 року, як і передбачено в Коаліційній угоді», – наголосив він.
Спільний документ депутати-аграрії направили на розгляд до сесійної зали парламенту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього