Відродження села, надання соціальної підтримки для найменших та найстарших, допомога військовим, що мужньо боронять країну. Це лише частина проблемних питань, які подоляни порушують під час зустрічей із Сергієм Лабазюком
Сергій Лабазюк звітує перед ХмельниччиноюСергій Лабазюк звітує перед Хмельниччиною
Відродження села, надання соціальної підтримки для найменших та найстарших, допомога військовим, що мужньо боронять країну. Це лише частина проблемних питань, які подоляни порушують під час зустрічей із Сергієм Лабазюком. Народний депутат України продовжує звітувати перед громадою.
Маленький Сашко разом зі своїми друзями не можуть натішитись новенькому дитячому майданчику. У Чабанах він з’явився нещодавно з ініціативи благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Народний депутат України понад усе турбується про підростаюче покоління та дбає про дозвілля малечі, особливо у сільській місцевості. Пані Оксана із задоволенням щодня приходить сюди із синочком. Каже – це місце стало найулюбленішим куточком у селі.
Однак, у маленькому селі – великі проблеми. Мешканці Чабанів переймаються питанням школи. ЇЇ задля економії довелось закрити.

Народний депутат України Сергій Лабазюк потурбувався про те, аби таких проблем більше не виникало. Відтак, завдяки його авторському закону про мораторій на закриття шкіл, навіть у таких маленьких селах, як Чабани, з’явилось майбутнє.
Мешканці Чабанів переймаються занепадом рівня життя. Прагнуть – аби села відродились, щоб молодь мала змогу жити щасливо та в достатку.
Саме відродження села – один з головних пріоритетів у роботі Сергія Лабазюка. Народний депутат розробив законопроекти, що зможуть покращити рівень життя молодих сімей та заохотять залишатись їх у сільській місцевості.
Також Сергій Лабазюк працює над тим, аби мешканці сіл змогли достойно заробляти, продаючи вирощену продукцію.
Питань під час зустрічей до народного депутата пролунало безліч. Мешканці районів та сіл турбують і погані дороги, і проблеми з освітленням та головне – коли закінчиться війна на сході.
А поки війна триває – Сергій Лабазюк займається активною підтримкою військових на сході. Завдяки благодійному фонду «Ми поруч» мужні визволителі неодноразово отримували допомогу. А це тонни продовольчої продукції, сотні бронежилетів, військова амуніція. Народний депутат займається і захистом військових на законодавчому рівні.
Народний депутат України Сергій Лабазюк обіцяє – і надалі буде допомагати людям, вирішувати їх проблеми та працювати на благо громади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього