5 листопада хмельницька команда КВН «Отдыхаем вместе» запрошує на третій випуск камеді-шоу. Спеціальним гостем на сцені театру імені Старицького стане учасник гумористичного шоу «Сomedy Club Україна», «Файна Юкрайна», телеведучий Сергій Притула.5 листопада хмельницька команда КВН «Отдыхаем вместе» запрошує на третій випуск камеді-шоу. Спеціальним гостем на сцені театру імені Старицького стане учасник гумористичного шоу «Сomedy Club Україна», «Файна Юкрайна», телеведучий Сергій Притула.
 Сергій Притула у Хмельницьку буде розважати гостей 5 - го листопада

Початок о 19:00.
Квитки – 40-160 гривень. Квитки можна придбати у касі театру або за телефоном 098-66-777-01.
– Ми організовуємо камеді-шоу «Отдыхаем вместе» для того, щоб повернути у рідне місто якісний гумор і ближче познайомити хмельничан зі столичними зірками, яких ще наше місто не бачило, – каже керівник проекту, капітан команди КВН «Отдыхаем вместе» Олександр Степаненко. – Ми намагаємося запрошувати гостей, які були б цікаві різним людям.
Вітальку, наприклад, краще сприймали глядачі молодшого віку, а співак Арсен Мірзоян чи Тарас з «Першої сільської збірної» розраховані на старшу аудиторію. Команди КВН, які демонструють гумор, зрозумілий для широкого загалу, на ура сприймають всі. Цього разу КВН ники запросили Сергія Притулу.
– Він прикольний і в нього багато шанувальників, – каже Олександр Степаненко. – Ми брали участь в його першому україномовному гумористичному проекті «Вар’яти-шоу», яке проходить у Львові.
Що саме показуватиме Сергій Притула хмельничанам, організатори з ним ще не обговорювали.
– У нього є багато чого нового, але і старі, всім знайомі монологи саме з телепроекту «Comedy Club», я думаю, теж можна було б послухати в оригінальному виконанні, – каже Олександр Степаненко. – Мені особливо подобається про українські бідні та багаті весілля. Мені взагалі імпонують люди, які своїм талантом досягають успіхів. А тим паче, такі сильні особистості як Сергій Притула, в якого можна багато чому повчитися. Ми хотіли б з ним попрацювати в якихось його телевізійних проектах, оскільки «Вар’яти-шоу» таким поки що не є.
У новому випуску камеді-шоу команда «Отдыхаем вместе» покаже повністю новий матеріал, який вже «перевірили» у телепроекті «Бійцівський клуб» та різних українських лігах КВН. Родзинкою вечора будуть елементи фаєр-шоу.
Окрім камеді-шоу, команда готує нові проекти. 5 грудня гумористи проведуть міський «Зимовий кубок КВН» у театрі імені Старицького. У ньому візьмуть участь команди «Вищої Української ліги КВН», які вперше приїдуть до Хмельницького.
– Крім цього, ми проведемо «Отдыхаем вместе» Новий рік». Наразі шукаємо заклад, у якому це відбуватиметься. Так кожен бажаючий зможе з нами провести Старий та зустріти Новий рік, – каже Олександр Степаненко. – З 14 до 24 грудня ми їдемо в Сочі на Міжнародний фестиваль команд КВН, де представимо Хмельницький серед більш як шести сотень команд зі всього пострадянського простору.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього