Сергій Шутяк завірив жителів Хмельниччини, що міліція не буде перешкоджати людям мирно висловлювати свої думки

Сергій Шутяк завірив жителів Хмельниччини, що міліція не буде перешкоджати людям мирно висловлювати свої думкиУ той же час начальник головного управління МВС України у Хмельницькій області попереджає про відповідальність за напади на правоохоронців та захоплення держустанов.У той же час начальник головного управління МВС України у Хмельницькій області попереджає про відповідальність за напади на правоохоронців та захоплення держустанов.

«Від працівників міліції вимагаю діяти виключно в межах чинного законодавства та не допускати порушення конституційних прав громадян. Наголошую на тому, що на території області та м. Хмельницького міліція не перешкоджала і не буде перешкоджати людям мирно висловлювати свої думки. Проте, якщо будуть провокації, напади на працівників міліції та спроби захоплення державних установ, правоохоронці діятимуть відповідно до чинного законодавства, а винні у протиправних діях нестимуть відповідальність. Тож закликаю організаторів мирних зібрань усвідомити також і свою відповідальність за неухильне дотримання законів України», – йдеться у зверненні Сергія Шутяка.

Головний міліціонер області також закликає не блокувати роботу державних установ:

«Впевнений, що нашим спільним завданням є забезпечення нормальної життєдіяльності м. Хмельницького та інших населених пунктів краю. Для цього всі установи, в тому числі і державні, повинні працювати у звичайному режимі. Тому закликаю вас не блокувати їхню роботу, та дати людям, які там працюють, нормально виконувати свої обов’язки. Будьте свідомими і не піддавайтеся на провокації».

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залишити відповідь