Сестру екс-губернатора піймали на хабарі (оновлено)
Керівницю відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації Валентину Данілову піймали на хабарі.Сестру екс-губернатора піймали на хабарі (оновлено)
Керівницю відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації Валентину Данілову піймали на хабарі.
Чиновниця, котра приходиться сестрою колишньому голові Хмельницької облдержадміністрації Віктору Коцемиру та тіткою депутатці Хмельницької міської ради Оксані Кольгофер, позарилася на 45 тисяч гривень.
За що саме очільниця галузі, яка має сіяти розумне, добре і вічне, взяла такі гроші наразі виясняють фахівці управління Міністерства внутрішніх справ України в області. Тим часом підозрювана перебуває в Хмельницькому ізоляторі тимчасового тримання.

За офіційними данними прокуратури Хмельницької області встановлено, що керівник зазначеного відділу вимагала від директора приватного підприємства 50 тис грн. За таку суму вона пообіцяла посприяти у перерахунку коштів, які відділ заборгував підприємству за виконані роботи із реконструкції встановлення твердопаливних котлів у сільських школах.
Зголосившись на зменшення суми, керівник підприємства передав їй 45 тисяч гривень неправомірної вигоди. Під час одержання цих коштів чиновницю у службовому автомобілі затримано правоохоронцями.

11 березня начальниці відділу освіти, молоді та спорту РДА повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління УМВСУ в області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього