Сесії Хмельницької міської ради транслюватимуться в Інтернеті
Відтепер усі сесійні засідання Хмельницької міської ради транслюватимуться он-лайн на сайті міської ради.Сесії Хмельницької міської ради транслюватимуться в Інтернеті
Відтепер усі сесійні засідання Хмельницької міської ради транслюватимуться он-лайн на сайті міської ради.
Он-лайн трансляція сесій міськради уже відбулася. На сайті міськради уже можна було побачити роботу місцевих обранців під час останньої в 2015 році, бюджетної сесії.
Як обіцяє міський голова Олександр Симчишин, відео прямої трансляції сесійних засідань буде заархівовано та зберігатиметься на сайті міської ради.
«На першу он-лайн трансляцію сесії міської ради не було витрачено жодної копійки з бюджету. Знімали не професійною камерою, та й з одного місця. Тож відео вийшло не зовсім якісне. Зараз замислилися над двома варіантами, як зробити он-лайн трансляції кращої якості. Перший – купити кілька камер, щонайменше три, розвісити їх у сесійній залі на рухомі колії. Але порахували, що такий варіант досить дорогий. Тому, найвірогідніше, закупимо обладнання для нашого комунального ТРК «Місто», яке використовуватиметься і для трансляції сесій, і для повсякденної роботи телевізійників. Цей варіант дешевший, але поки точної суми, яка буде на це використана, я сказати не можу», – каже Олександр Симчишин.
За його словами, окрім он-лайн трансляцій сесій міської ради, у планах міської влади ще й он-лайн трансляція засідань виконавчого комітету та постійних депутатських комісій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього