Шахрай, називаючи себе військовим, виманює в славутчан гроші
Волонтерам вдалося з\’ясувати, що цей користувач у Фейсбуці не є насправді учасником АТО, а фотографії профілю були завантежені з іншої соціальної мережі.Шахрай, називаючи себе військовим, виманює в славутчан гроші
В ніч проти 27 грудня більшість славутських волонтерів отримали повідомлення у Фейсбуці від користувача Саша Кохтенко з проханням терміново перерахувати гроші на вказаний мобільний номер телефону, повідомляє Славута NEWS.

\”Доброї ночі. Прошу зрозуміти мене, і по можливості допомогти. Я зараз знаходжусь в ато. І так сталося що мені терміново треба поповнити рахунок на телефоні. А я нажаль зараз немаю такої можливості. От і звертаюся з цим проханням, до вас\”, – такий текст отримали волонтери Славути від невідомого військового.

Волонтерам вдалося з\’ясувати, що цей користувач у Фейсбуці не є насправді учасником АТО, а фотографії профілю були завантежені з іншої соціальної мережі. Під час обговорення цієї ситуації, вдалося з\’ясувати, що впродовж останніх днів мешканці Славути також отримували смс-повідомлення від невідомих з проханням про допомогу.

Тому закликаємо усіх бути максимально уважними і обережними, не довіряти тим повідомленням-проханням, які Ви отримуєте, а одразу повідомляти правоохоронців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього