Шахраї видурили у 79-річного дідуся 130 тисяч гривень
В надії отримати грандіозний джек-пот мешканець Городоцького району перерахував шахраям чималеньку суму.Шахраї видурили у 79-річного дідуся 130 тисяч гривень
В надії отримати грандіозний джек-пот мешканець Городоцького району перерахував шахраям чималеньку суму.
Взнавши з телефонної розмови, що пенсіонер ще у 2008 році придбав через кур\’єра лікувальний пояс для спини, шахраї почали розкручувати свою аферу.
Спочатку сказали, що фірма хоче повернути гроші за неякісний товар. Далі почали розказувати \”байки\” про бонуси та акції фірми. Мовляв, щоб ними скористатись, дідусеві самому потрібно було перераховувати кошти для того, щоб його бонус ріс. Усе просто: чим більше грошей він перерахує, тим більшим буде бонус.
Маючи певні заощадження, дідусь поїхав у райцентр, аби перерахувати кошти на один із вказаних рахунків. Шахраї постійно підтримували зв\’язок \”з колишнім покупцем\”, сповіщаючи його про рейтинг в акційній таблиці та щоразу називали нові цифри та банківські картки, на які потрібно скидати гроші, щоб не втратити шанс виграти джек-пот. Старенький позичав гроші в односельчан, запевняючи їх, що скоро отримає великий виграш та віддасть борги.
Останнє, про що сповістили шахраї, так це про виграш у 170 тисяч гривень, для отримання якого потрібно перерахувати лише 10%, тобто 17 тисяч. Пенсіонер приїхав у місто Хмельницький, перерахував останні 10 тисяч гривень, які йому вдалось напозичати. У банку відкрити кредитну картку йому відмовили, тож ще 7 тисяч, яких так не вистачало до омріяного виграшу, він вирішив позичити у сина, який мешкає у Хмельницькому. Та ні в які бонуси син не повірив, натомість прийшов з батьком до Хмельницького міського відділку міліції, де потерпілий написав заяву.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 \”Шахрайство\” Кримінального кодексу України. Правоохоронці докладають максимум зусиль для того, щоб вийти на слід зловмисників і просять громадян не довіряти незнайомим людям.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього