«Шана за подвиг, вдячність за мир»
9 травня – День Перемоги! Це свято і світле, і в той же час сумне. Наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це далося дуже дорогою ціною – мільйонів життів і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у День Перемоги – це найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні пам’ятати тих, завдяки кому ми довгий час жили в мирі…«Шана за подвиг, вдячність за мир»
9 травня – День Перемоги! Це свято і світле, і в той же час сумне. Наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це далося дуже дорогою ціною – мільйонів життів і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у День Перемоги – це найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні пам’ятати тих, завдяки кому ми довгий час жили в мирі…

У Департаменті екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації стало доброю традицією напередодні Дня Перемоги проводити зустрічі з учасниками Великої Вітчизняної війни, своїми колишніми працівниками, які пережили і пам’ятають ті страшні дні.

Сьогодні до нас завітав Ярема Сергій Андрійович, учасник війни, народжений у голодоморний 1932 рік. Ветеран природоохоронної галузі, який пройшов службові щаблі від інспектора до заступника начальника інспекції охорони природи Хмельницької області.

На зустрічі з колективом, Сергій Андрійович розповідав про свої воєнні роки. Він був евакуйований до Курської області за дві тисячі кілометрів, разом з багаточисленною родиною. Довгих дев’ять місяців був під гнітом «німців». Довго з родиною повертався на батьківщину, що в селі Пирогівці, нині Хмельницького району. Вчився в Дрогобичському нафтовому технікумі. Не закінчивши навчання, з третього курсу потрапив до війська, де служив довгих чотири роки. Після служби повернувся до рідного села, працював секретарем комсомольської організації колгоспу та причіплювачем. Тяга до навчання привела Сергія Ярему до Сторожинецького лісового технікуму, після закінчення якого працював в Молдові. Потім була праця в Летичівському лісгоспі, у зеленому господарстві, що в селі Терешівці, Хмельницького району і двадцять років служби, аж до виходу на пенсію, працював в управлінні охорони природи Хмельницької області.

Тепер Ярема Сергій Андрійович проживає у селі Давидківці, опікується садом, має невеличке підсобне господарство, жваво цікавиться політичним життям держави. На всі колізії, що відбуваються в Україні, має свою особисту думку і не втрачає оптимізму!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього