Шанувальники оперного співу побували на концерті з \”грузинським присмаком\”

Шанувальники оперного співу побували на концерті з "грузинським присмаком"Це був один із тих концертів, після відвідин якого ще довго відчуваєш присмак якісної гри, вокалу й акторської майстерності. Лауреат, дипломант міжнародних конкурсів та фестивалів оперного мистецтва Олена Лютаревич + соліст Державного театру опери й балету в Грузії Отар Накашідзе – тандем, яким кам`янчани насолоджувалися більше двох годин.Шанувальники оперного співу побували на концерті з "грузинським присмаком"Це був один із тих концертів, після відвідин якого ще довго відчуваєш присмак якісної гри, вокалу й акторської майстерності. Лауреат, дипломант міжнародних конкурсів та фестивалів оперного мистецтва Олена Лютаревич + соліст Державного театру опери й балету в Грузії Отар Накашідзе – тандем, яким кам`янчани насолоджувалися більше двох годин.
Незважаючи на досить солідну суму за квиток (150 грн), поціновувачів оперного мистецтва в картинній галереї 14 грудня назбиралося рівно стільки, скільки треба. Здебільшого, це були знайомі, близькі та рідні Олени Лютаревич.

Ніхто і не сумнівався, що відома на весь світ своїм талантом кам’янчанка викличе справжній фурор. Але вперше до нашого міста прибув соліст оперних театрів Італії, «кращий баритон» на фестивалях оперного мистецтва в Австрії, Німеччині, Румунії Отар Накашідзе. Підкорив артист і Кам’янець.

«Я люблю Україну. І свій тур розпочинаю саме з Кам’янця-Подільського. В цьому місті повинна частіше звучати опера. Вірю, що так воно і буде», – зазначив тоді Отар, пообіцявши посприяти цьому. А ще додав: ми повинні пишатися тим, що маємо таку артистку, як Олену Лютаревич.

Щодо самого виконання творів (а їх було 14 у програмі і 17 загалом, бо три виконано на біс), – це неперевершено. Сольні номери – одна справа, а от дуети – справжній театр. І фінальна сцена між Тетяною та Онєгіним (опера «Євгеній Онєгін» П. Чайковського) – яскравий цьому приклад.

«Починаючи вивчати новий твір, я беру на себе відповідальність за його виконання. Насамперед, потрібно донести задум автора. У кожному творі намагаюся перевтілитись в різних героїнь. Якщо вона француженка, то і я маю нею бути… Але не тільки: маю враховувати її людські риси характеру», – зазначила в одному з інтерв’ю Олена. Із цим артистці вдалося впоратися на всі 100%.

Сумувати не довелося й під час інших творів. Деякі були відомі навіть необізнаним в оперному мистецтві. Зокрема, арія Елеонори з опери «Трубадур» (привіт із реклами) та арія «Макбета» з опери «Макбет» Дж. Верді. Приємно порадували твори «Кармен» Дж. Бізе й арія Санчо Пансо («Дон Кіхот» Ж. Масне).

І щоб зовсім розбавити атмосферу – Отар Накашідзе, за один день вивчивши українську пісню, виконав «Місяць на небі». У вишитій сорочці, яку подарувала гостю Олена, він виглядав справжнім українцем. І судячи з реакції глядачів, новий образ «баритона» сподобався їм не менше, ніж самому Отару. Бо після концерту кожен хотів сфотографуватися із гостем, щиро сподіваючись на черговий приїзд оперного співака.

Залишити відповідь