Шанувальники оперного співу побували на концерті з "грузинським присмаком"Це був один із тих концертів, після відвідин якого ще довго відчуваєш присмак якісної гри, вокалу й акторської майстерності. Лауреат, дипломант міжнародних конкурсів та фестивалів оперного мистецтва Олена Лютаревич + соліст Державного театру опери й балету в Грузії Отар Накашідзе – тандем, яким кам`янчани насолоджувалися більше двох годин.Шанувальники оперного співу побували на концерті з "грузинським присмаком"Це був один із тих концертів, після відвідин якого ще довго відчуваєш присмак якісної гри, вокалу й акторської майстерності. Лауреат, дипломант міжнародних конкурсів та фестивалів оперного мистецтва Олена Лютаревич + соліст Державного театру опери й балету в Грузії Отар Накашідзе – тандем, яким кам`янчани насолоджувалися більше двох годин.
Незважаючи на досить солідну суму за квиток (150 грн), поціновувачів оперного мистецтва в картинній галереї 14 грудня назбиралося рівно стільки, скільки треба. Здебільшого, це були знайомі, близькі та рідні Олени Лютаревич.

Ніхто і не сумнівався, що відома на весь світ своїм талантом кам’янчанка викличе справжній фурор. Але вперше до нашого міста прибув соліст оперних театрів Італії, «кращий баритон» на фестивалях оперного мистецтва в Австрії, Німеччині, Румунії Отар Накашідзе. Підкорив артист і Кам’янець.

«Я люблю Україну. І свій тур розпочинаю саме з Кам’янця-Подільського. В цьому місті повинна частіше звучати опера. Вірю, що так воно і буде», – зазначив тоді Отар, пообіцявши посприяти цьому. А ще додав: ми повинні пишатися тим, що маємо таку артистку, як Олену Лютаревич.

Щодо самого виконання творів (а їх було 14 у програмі і 17 загалом, бо три виконано на біс), – це неперевершено. Сольні номери – одна справа, а от дуети – справжній театр. І фінальна сцена між Тетяною та Онєгіним (опера «Євгеній Онєгін» П. Чайковського) – яскравий цьому приклад.

«Починаючи вивчати новий твір, я беру на себе відповідальність за його виконання. Насамперед, потрібно донести задум автора. У кожному творі намагаюся перевтілитись в різних героїнь. Якщо вона француженка, то і я маю нею бути… Але не тільки: маю враховувати її людські риси характеру», – зазначила в одному з інтерв’ю Олена. Із цим артистці вдалося впоратися на всі 100%.

Сумувати не довелося й під час інших творів. Деякі були відомі навіть необізнаним в оперному мистецтві. Зокрема, арія Елеонори з опери «Трубадур» (привіт із реклами) та арія «Макбета» з опери «Макбет» Дж. Верді. Приємно порадували твори «Кармен» Дж. Бізе й арія Санчо Пансо («Дон Кіхот» Ж. Масне).

І щоб зовсім розбавити атмосферу – Отар Накашідзе, за один день вивчивши українську пісню, виконав «Місяць на небі». У вишитій сорочці, яку подарувала гостю Олена, він виглядав справжнім українцем. І судячи з реакції глядачів, новий образ «баритона» сподобався їм не менше, ніж самому Отару. Бо після концерту кожен хотів сфотографуватися із гостем, щиро сподіваючись на черговий приїзд оперного співака.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього