Шануємо воїнів – інтернаціоналістів
15 лютого область вшанувала воїнів, котрі брали участь у військових діях на території інших держав.Шануємо воїнів – інтернаціоналістів
15 лютого область вшанувала воїнів, котрі брали участь у військових діях на території інших держав.

Вже за традицією щороку до цієї дати у фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» розгортається масштабна акція, в рамках якої, проводиться ряд заходів в підтримку воїнів – інтернаціоналістів.

Цього року, з 10 лютого, помічники нардепа, з подання міських та районних організацій, розпочали відвідувати сім’ї та самих воїнів у Хмельницькому та Волочиському районах, вручаючи їм продуктові набори.

Аби до вшанування пам’яті залучити і молодь, за підтримки нардепа було проведено і ряд спортивних змагань, серед яких і турнір з міні-футболу імені загиблого воїна Владислава Войцехівського.

12 та 15 лютого помічники нардепа взяли участь у урочистих заходах присвячених цій даті, у Хмельницькому районі та місті. Від Сергія Лабазюка вони за рішенням спілок, воїнам – інтернаціоналістам вручили грамоти та цінні подарунки.

Сам народний депутат привітав афганців у Волочиському районі. На урочистостях, 15 лютого, було вручено на району організацію грошовий сертифікат, грамоти та цінні подарунки.

«У ці дні наша держава вшановує тих, кому довелося побувати у вогняному горнилі бойових дій, як в Афганістані так і у інших гарячих точках нашої планети. Усі ви з гідністю та честю виконували свій інтернаціональний обов’язок. Та навіть сьогодні, коли війна триває і на нашій території, ваші побратими одні із перших, хто пішов на фронт. Завдяки вашому досвіду та самовіддачі, в врятували життя не одному сину України», – зазначив під час вітального слова Сергій Лабазюк.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,