Шепетівчанин украв кролів та зварив з них юшку
У Шепетівці досвідчений дільничний розкрив позбавлення життя одразу трьох істот – кроликів. Заяву про зникнення тваринок написав місцевий власник садиби.Шепетівчанин украв кролів та зварив з них юшку
У Шепетівці досвідчений дільничний розкрив позбавлення життя одразу трьох істот – кроликів. Заяву про зникнення тваринок написав місцевий власник садиби.
Кролі жили у хліві, у клітках. Одного ранку господар застав зламані двері у госпбудівлі та відкриту клітку. На розшук зниклих істот вийшов дільничний. Міліціонер хату за хатою почав обходити квартал.

Та далеко від місця злочину відходити не довелось – мешканець будинку навпроти, спілкуючись з дільничним, весь час намагався ховати руки. Ще б пак. Усі долоні були поцарапані – це коли він діставав з клітки кролів, ті чинили шалений опір, рятуючись від неминучої загибелі.

Не врятувалися. Злодій їх забив, обпатрав та зварив з них юшку. На його подвір’ї міліціонер виявив фрагменти шкурок. Один породистий кріль коштує до 500 гривень. Множимо на три – півтори тисячі матеріального збитку може вимагати потерпіла сторона.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього