Шепетівчани пікетували міжрайонну прокуратуру
Пікет пройшов мирно, але з попередженням, в разі невиконання поставлених умов, інший буде більш багатолюдний.Шепетівчани пікетували міжрайонну прокуратуру
16 січня 2015 року о восьмій ранку відбувся пікет Шепетівської міжрайонної прокуратури. Ініціатором даної акції виступила Шепетівська ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль», яку підтримали Шепетівська міська партійна організація ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».
Питання повстало в тому, що не розслідуються факти злочинної діяльності бувшого міського голови – регіонала Сергія Антонюка, який ганебно втік з міста. А також закритості прокуратури від людей.

Справа в тому, що можна вільно зайти лише в фойє прокуратури, де висить скринька для звернень, усі інші двері зачинено. Лист опускається в скриньку, і подальша його доля залишається невідомою, відповіді до людей не надходять.

Відбулася зустріч з прокурором Гончаруком В.В., який намагався пояснити, що слідчі дії проводяться, прокуратура для людей відчинена, що відповіді надаються на кожні листи і таке інше, що надалі вони будуть більш прозорі, будуть звітувати перед громадою.

Пікет пройшов мирно, але з попередженням, в разі невиконання поставлених умов, інший буде більш багатолюдний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього