Шепетівчани попрощалися з Валентином Драчуком
Сумна звістка знову прийшла у Шепетівку. Під час проведення антитерористичної операції у бою 30 грудня 2014 року загинув наш земляк – Валентин Драчук. Він був мобілізований у 12 містечко, на військовій службі посів відповідальну посаду – головний старшина взводу охорони. Деякий час вважалося, що Валентин у полоні, проте доля розпорядилася по іншому.Шепетівчани попрощалися з Валентином Драчуком
Сумна звістка знову прийшла у Шепетівку. Під час проведення антитерористичної операції у бою 30 грудня 2014 року загинув наш земляк – Валентин Драчук. Він був мобілізований у 12 містечко, на військовій службі посів відповідальну посаду – головний старшина взводу охорони. Деякий час вважалося, що Валентин у полоні, проте доля розпорядилася по іншому.

14 березня на головну площу Шепетівки попрощатися і провести Героя прийшли родичі, друзі, бойові побратими загиблого, посадовці міської ради та її виконавчого комітету, небайдужі городяни.

Життя Валентина Вікторовича обірвалося зовсім рано, на 40 році. Він був доброю, порядною людиною, цінував і шанував своїх друзів. Разом з дружиною виховував сина і доньку. Тож, не дивно, що так багато людей зібралося разом, щоб провести в останню путь патріота України та підтримати рідних.

Шепетівчани зустрічали та проводжали Валентина із квітами та на колінах, віддаючи таким чином своєму захисникові повагу та вдячність за мирне небо над головою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього