2 грудня в обласному літературно-меморіальному музеї М. Островського відбулась презентація фото-виставки «Зима, що нас змінила». Працівники музею намагалися відтворити у виставковій залі атмосферу Євромайдану за допомогою інсталяції барикад, а учасники зимових подій 2013-2014 року ділилися спогадами з присутніми. Також під час заходу шепетівчани вшанували пам’ять земляка, героя України – Миколу Степановича Дзявульського та його побратимів з Небесної Сотні.

Керівник літературної студії «Доля» Віра Кухарук, презентувала збірку поезій «Небесна Сотня», присвячену подіям на Майдані, до якої увійшли твори шепетівчан.

Останній рік докорінно змінив життя України. Нашашому народу довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті, та сьогодні історія безжальна. Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го.
За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об\’єднав десятки тисяч українців з різних областей, та районів, які пліч-о-пліч боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу. Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ. Зима, що нас змінила, дарувала нам багато пережиттів – радісних і величних, трагічних і болісних. Для кожного це була особлива зима, яку неможливо забути.

Протягом грудня-січня всі бажаючі мають нагоду пригадати і по-новому усвідомити Революцію Гідності відвідавши музей.

Залиште коментар

Також по темі

На перехресті Соборної та Героїв Майдану постане меморіал Героям Небесної сотні. На проект витратять 3 млн. гривень

У лютому на перехресті Соборної та Героїв Майдану