Шепетівка у лідерах по області за рівнем зростання заробітної плати
Хоча загалом по рівню заробітної плати в рейтингу серед областей України Хмельниччина посіла непочесне 18 місце, після Кіровоградської (3694 грн.), Івано- Франківської (3702 грн.) та Закарпатської (3753 грн.) областей.
Шепетівка у лідерах по області за рівнем зростання заробітної плати
Хоча загалом по рівню заробітної плати в рейтингу серед областей України Хмельниччина посіла непочесне 18 місце, після Кіровоградської (3694 грн.), Івано-Франківської (3702 грн.) та Закарпатської (3753 грн.) областей.

Як повідомила директор Департаменту соцзахисту Світлана Лукомська, найбільше зростання номінальної заробітної плати порівняно з січнем відбулося у Старокостянтинівському районі – на 1652 грн. або на 69%, у місті Шепетівка – на 1388 грн. (52,0%) та у Хмельницькому районі – на 1342 грн. (50%).

Там, де є лідери, є й відверті аутсайдери. Представники влади діставшись до конкретних підприємств, які тягнуть показники на дно, емоцій не приховували і слів не підбирали. З ними, вочевидь, буде окрема розмова, проте вже без камер і з низкою профільних служб та інспекцій.

Така от нині склалася ситуація, відповідно потрібно зробити правильні висновки та гуртом виконувати свої зобов’язання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього