Шепетівщина - одна з лідерів по захворюваності населення на туберкульоз
Про це повідомили у обласному Департаменті охорони здоров’я. Також, за 5 місяців цього року високі рівні захворюваності населення на туберкульоз зареєстровані у Теофіпольському, Деражнянському, Ізяславському, Славутському та Ярмолинецькому районах.Шепетівщина - одна з лідерів по захворюваності населення на туберкульоз
Про це повідомили у обласному Департаменті охорони здоров’я. Також, за 5 місяців цього року високі рівні захворюваності населення на туберкульоз зареєстровані у Теофіпольському, Деражнянському, Ізяславському, Славутському та Ярмолинецькому районах.

Помирають від туберкульозу найчастіше у Красилівському, Віньковецькому та Кам’янець-Подільському районах. Серед хворих на туберкульоз переважає непрацююче населення (55%) та особи пенсійного віку (23%). Щодо тенденцій захворюваності серед дитячого населення, то впродовж 5 місяців 2015 року взято на диспансерний облік 7 дітей у віці від 0 до 17 років включно.

Тим не менш, Хмельниччина входить в десятку регіонів України з найнижчими показниками за станом захворюваності на туберкульоз.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього