Шепетівські бібліотекарі знову забезпечили військових літературою
Нещодавно міська бібліотека №1 спільно з міською бібліотекою №2 передали україномовні книги до Шепетівської військової частини А3730. 23 примірники вже отримали нову бібілотеку, а наші військові матимуть змогу читати книги рідною мовою.Шепетівські бібліотекарі знову забезпечили військових літературою
Нещодавно міська бібліотека №1 спільно з міською бібліотекою №2 передали україномовні книги до Шепетівської військової частини А3730. 23 примірники вже отримали нову бібілотеку, а наші військові матимуть змогу читати книги рідною мовою.

Бібліотекарі висловлюють подяку читачам і просто небайдужим людям за те, що знайшли час та можливість включитися до Всеукраїнської акції \”Бібліотека українського воїна\”. Перш за все, подякували за книги працівники військової частини, адже в силу обставин в країні та неможливості у повній мірі поповнювати фонд українськими книгами, зараз гостро постала потреба у таких виданнях.

Ми продовжуємо співпрацювати, допомагати один одному, адже кожна подарована книга, увага громадськості до існуючої проблеми змінить на краще ситуацію, яка складається сьогодні. Кожен може взяти участь у акції! Давайте робити добрі справи разом!

Книги ви можете приносити за адресою:
Міська бібліотека №1 – м. Шепетівка, вул. Судилківська,15
тел. 4-06-94
Міська бібліотека №2 – м. Шепетівка, вул. Полубоярова, 1

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього