Шепетівські кінологи стали призерами Міжнародної виставки собак
7 червня 2015 року в місті Камянець-Подільський відбулася Міжнародна виставка собак під егідою UCI рангу САСІВ, на якій присуджувались звання Національний Чемпіон (САС UА) та кандидат в Міжнародні Чемпіони (САСІВ).Шепетівські кінологи стали призерами Міжнародної виставки собак
7 червня 2015 року в місті Камянець-Подільський відбулася Міжнародна виставка собак під егідою UCI рангу САСІВ, на якій присуджувались звання Національний Чемпіон (САС UА) та кандидат в Міжнародні Чемпіони (САСІВ). У виставці взяла участь і команда юних кінологів Шепетівського міського ЦЕНТУМ на чолі з керівником гуртка Беляєвою О.М, повідомляють на сайті shepetivka.com.ua.
Вони представили чотирьох собак: йоркширські тер’єри Віллі та Чік, чорний тер’єр Сіреніті та ірландський сетер Бен.

Юний йорк Чік виборов звання кандидата в Юні Чемпіони України та Кандидата в Юні Міжнародні Чемпіони, а також став Віце-переможцем конкурсу на кращого юніора виставки. Йорк Віллі (власник Яцишин Володимир) став кандидатом в Чемпіони України та кандидатом в Міжнародні Чемпіони. Ірландський сетер Бен отримав звання кандидата в Чемпіони України та кандидата в Міжнародні Чемпіони. Чорний тер’єр Сіреніті стала зіркою виставки: кандидат в Чемпіоні Україні та кандидат в Міжнародні Чемпіоні, призер конкурсу на кращу собаку виставки, і разом з власником Беляєвою О.М.- кращою парою у фрістайлі та хендлінгу.

Представник команди Беляєва О.М. отримала диплом – подяку за підготовку команди та високий професіоналізм.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього