Шепетівські кінологи змагалися у фрістайлі
Цього року в Украні вперше відбулися відеозмагання з кінологічного фрістайлу.Шепетівські кінологи змагалися у фрістайлі
Цього року в Украні вперше відбулися відеозмагання з кінологічного фрістайлу.
Вихованці гуртків «Юні кінологи» та «Юний хендлер» Шепетівського міського ЦЕНТУМ не змогли пропустити таку подію та спорядили невеличку команду, презентувавши на розсуд суддів сім танцювальних композицій.
Найчисельнішою стала категорія «Діти». Вихованка гуртка «Юні кінологи» Демідова Олександра зі своєю чотирилапою партнеркою чорним тер’єром Сиреніті стала призером в цій категорії, зайнявші трете місце. Назаревич Любов з йоркширским тер’єром Маді стала четвертою, а Ігнатова Альона з композицією «Сонячні зайчіки» – п’ятою.
Переможцем в категорії «Цирк» став спільний виступ під назвою «Розминка» агітбригади на чолі з керівником гуртків Ольги Беляєвої. Друге місце в категорії «Розважальний клас» отримав груповий виступ дітей та чорного тер’єра Капи.
Призом глядацьких симпатій був відмічений дуже ніжний та змістовний танок «Вальс» Беляєвої Ольги та чорного тер’єра Капи в категорії «Дебют» – шосте місце серед п’ятнадцати учасників.
Конкурентами юних шепетівських кінологів були учасники з Одеси, Дніпропетровська, Києва та професійні спортсмени з Росії, повідомляє сайт Шепетівки.

Відеозмагання – дуже незвична для України форма проведення змагань, хоча за кордоном вони проводяться постійно. Але в наші нелегкі часи, коли переїзди стали досить проблематичними з фінансових причин, відеозмагання є чудовою альтернативою. Адже це надає можливість підтримувати спортивну форму, тримає в тонусі собаку та її власника, надає простір для фантазування. Крім того, танці з собаками або кінологічний фрістайл підтримають гарний настрій та допоможуть краще розуміти свого улюбленця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього