Шепетівські самооборонці повернулись із поїздки до зони АТО
9 лютого до Шепетівки повернулися наші волонтери, які відвозили передачі в зону АТО для шепетівських бійців. Це вже була 27-ма поїздка на схід нашої країни.Шепетівські самооборонці повернулись із поїздки до зони АТО
9 лютого до Шепетівки повернулися наші волонтери, які відвозили передачі в зону АТО для шепетівських бійців. Це вже була 27-ма поїздка на схід нашої країни.

Цього разу маршрут пролягав через : м. Слов’янськ, с. Миколаївка, м. Краматорськ, м. Артемівськ, с. Резниковка, м. Старобільськ, с. Лиман, м. Щастя, Станиця Луганська, шахта Карбоніт, с. Новотошівка, м. Дзержинськ, м. Авдіївка, м. Червоноармійськ, с. Гродівка, с. Новогродівка, с. Мемрик, с. Гранітне, с. Мирне, м. Маріуполь, смт. Володарське, с. Широкіне, м. Курахове, с. Андріївка.

33 земляки отримамали адресні передачі, з рук в руки, від рідних та друзів. Окрім того місцеві самооборонці пошили та відправили 8 костюмів «Горка», 2 паяльні лампи, теплий одяг, 12 пар берців (б/в) (надав Косік Олександр), різні ключі для ремонту техніки та ін.

Волонтери подякували підприємцям що допомогли коштами (Борею Олегу, Тетері Володимиру, Верхогляду Михайлу, Вальчуку Віктору, Бережному Ігорю, Роговському Миколі, Глушківському Владиславу, Бикову Віталію(п-во водоканал), Отцю Анатолію (церква Віри, Надії, Любові, та іншим.)

Також, подякували підприємцям, які надали : цигарки, каву, чай, печиво, цукерки, медикаменти,засоби гігієни, яблука та ін. (Гусарову Олександру, Вокалюку Андрію, Медлярському Ростиславу, Ворощуку Олександру, Завістовській Наталії, Туйбову Олександру, Фещину Віктору, Закалаті Юрію, Альмяшову Руслану та ін.).

Подякували небайдужим людям за домашні гостинці: свіжі, пухкі пиріжки, коржики, смачні вареники, сало, закрутки, картоплю, цибулю, в’язані шкарпетки та ін. (Майко Наталії та Лесі, Тітор Лілії, Усач Марії, Толстюк Людмилі, Олицькій Наталії, Кондрову Володимиру, Кондровій Олесі, Пасічнику Володимиру, отцю Володимиру з с. Вербівці, Павлюк Ніні та багатьом іншим, які не назвали своїх прізвищ.)

Слова подяки прозвучали на адресу керівників підприємств за пальне на дорогу (солярку): Враму Мовсісяну, Василю Цегелі, Олегу Лахаю, Роману Тихончуку, Миколі Дорощуку, Юрію Шайнозі.

Відзначили волонтери також ЗОШ № 2, де провели акцію \”Зігрій бійця\” та передали 13 коробок з різними речами. А також учениці 7-го класу школи-ліцею Валерії Щербак за власні патріотичні вірші, які вона передала для бійців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього