Шепетівські волонтери завезли допомогу нашим бійцям
Волонтери шепетівської самооборони повернулись з двадцятої поїздки на схід нашої країни.Шепетівські волонтери завезли допомогу нашим бійцям
Волонтери шепетівської самооборони повернулись з двадцятої поїздки на схід нашої країни. Відправились вони на неї 10 липня та проїхали 3,5 тис. кілометрів бездоріжжя, повідомляють на сайті міста Шепетівка.
Як завжди, волонтери діставили адресно в руки кожному бійцю передачі від родичів, домашню випічку та сири, городину, каву, смаколики та навіть туалетний папір. Завдяки спонсорській допомозі бійці також отримали кевларовий бронежилет та каску, навігатор та професійні армійські ножі.

Але не обійшлося і без ложки дьогтю.
Хочемо розказати про прикру ситуацію, свідками якої стали наші хлопці. Ситуація, що підтверджує вислів: \”Кому війна, а кому мати рідна!\” Зачасту, коли волонтери привозять передачі для бійців, ті передають назад якісь свої речі – брудний одяг, теплі речі, які зараз не потрібні і таке інше. Але цього разу, коли на одному з блок-постів відкрили для перевірки сумку одного бійця (прізвища називати наразі не будемо), між його особистими речами розкрилася, як то кажуть, \”картина маслом\”. (див. фото нижче)! Бінокль, прилад нічного бачення, навігатор, рація, приціл, 2 упаковки кровоспинного (целокс) і таке інше. Навіщо, питається, тобі це дома? !!! Коли хлопці так потребують всього цього на передовій! Півтори години наші волонтери простояли на блок-посту, намагаючись дозвонитись до \”хазяйського\” бійця. Але на зв\’язок він не вийшов. Тим часом, назад, в зону АТО, їхала колона інших бійців, їм і віддали весь цей \”скарб\”. Хлопці були в захваті!
Шепетівські волонтери завезли допомогу нашим бійцям

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього