Шепетівська міжрайонна прокуратура подала позов проти ТОВ "Шепетівка Енергоінвест"
Новина з категорії \”Не пройшло і року…\”, хоча зачекайте, пройшло вже й більше. Шепетівською міжрайонною прокуратурою у господарський суд спрямовано позов в інтересах Національної акціонерної компанії \”Нафтогаз України\” до місцевого комунального товариства з обмеженою відповідальністю \”Шепетівка Енергоінвест\” про стягнення близько 10 мільйонів гривень.Шепетівська міжрайонна прокуратура подала позов проти ТОВ "Шепетівка Енергоінвест"
Новина з категорії \”Не пройшло і року…\”, хоча зачекайте, пройшло вже й більше. Шепетівською міжрайонною прокуратурою у господарський суд спрямовано позов в інтересах Національної акціонерної компанії \”Нафтогаз України\” до місцевого комунального товариства з обмеженою відповідальністю \”Шепетівка Енергоінвест\” про стягнення близько 10 мільйонів гривень.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області: \”Встановлено, що вказане теплопостачальне підприємство, всупереч умовам договору про постачання природного газу, тривалий час не сплачувало кошти акціонерній компанії. Таким чином заборгувало НАК \”Нафтогаз України\” понад 8 мільйонів гривень за \”блакитне\” паливо та більше півтора мільйона гривень – інфляційних втрат\”.
Чому сума позову 10 млн. грн, а не хоча б 32 028 820 грн, які реально, згідно офіційної інформації \”Нафтогазу\”, боргує шепетівське приватне підприємство, не зрозуміло. Лише за 2014 рік \”Шепетівка Енергоінвест\” заборгувало за блакитне паливо 11 808 776 грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього