Шепетівський ремонтний завод збільшує виробництво техніки для ЗСУ
Про це повідомив директор державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» Олег Турінський під час візиту голови обласної державної адміністрації Михайла Загородного.Шепетівський ремонтний завод збільшує виробництво техніки для ЗСУ
Про це повідомив директор державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» Олег Турінський під час візиту голови обласної державної адміністрації Михайла Загородного.

Впродовж цього року підприємство наростило випуск продукції для Збройних Сил України і стало одним із бюджетоформуючих платників податків у регіоні.
На підприємстві не зупиняється робота над відновленням техніки Збройних Сил України. Тут також виготовляють і запчастини, технологічне оснащення та спецінструменти, комплектуючий реманент тощо. Колектив підприємства «Шепетівський ремонтний завод» робить все для того, щоби з честю виконати замовлення Міноборони і забезпечити військовою технікою Збройні Сили України

Разом з тим, Михайло Загородний акцентував на необхідності впровадження енергозберігаючих технологій та створенні привабливого інвестиційного клімату, що дасть можливість залучати додаткові інвестиції в економіку Шепетівщини.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,