Шепетівський військовий "наволонтерив" два Урали майна
Кому війна, а кому мати рідна. Військовий з Шепетівки наскладав у своєму погребі упаковки тушонки, військове майно заледве поміщалось на горищі та у величезному ангарі. Коли правоохоронці прийшли запитати \”де взяв?\” – чоловіка з підвищеним тиском забрала швидка. Бачила завантажені конфіскованим майном урали наша знімальна група.Шепетівський військовий "наволонтерив" два Урали майна
Кому війна, а кому мати рідна. Військовий з Шепетівки наскладав у своєму погребі упаковки тушонки, військове майно заледве поміщалось на горищі та у величезному ангарі. Коли правоохоронці прийшли запитати \”де взяв?\” – чоловіка з підвищеним тиском забрала швидка. Бачила завантажені конфіскованим майном урали наша знімальна група.
Але найцікавіше – на горищі: тепла військова форма, незлічена кількість військових наметів, буржуйки, термоси, маса катушок з кабелем, які застосовують для забезпечення зв\’язку, більше п\’ятдесяти армійських лопат. А у підвалі – тушонка,схожа на ту, що напереродні до військової частини у Шепетівці завезли волонтери – для потреб армії.

У ангарах – різні військові речі та пальне у такій кількості, що вистачило б, певне, на рік забезпечення армійців. А ще, за попередніми даними, незареєстрована зброя та граната. Майно забирають з подвір\’я військового, начальника відділу забезпечення військової частини у Шепетівці – тридцятисемирічного Андрія Колесника. Багатого армійця під час вилучення немає. Натомість, звичайний капітан має власного адвоката.

Сусіди кажуть: сім\’ю військового мало знають. Мовляв, живуть заможно, а де працюють – люди не відають.

Де ж власник нажитого непосильною працею майна? Як тільки правоохоронці з ордером ступили на подвір\’я – господаря, Андрія Колесника, занесли медики до карети швидкої допомоги.

У неврологічному відділені, де мав би лежати тридцятисемирічний гіпертонік Колесник – вже й слід простиг… Капітан таки змінив периферійну палату на обласну – у військовому госпіталі. Зараз перебуває у неврологічному відділенні. Спілкуватися з ним лікарі не дозволили, посилаючись на здоров’я пацієнта.

А от за місцем служби – навіть говорити про колегу не хочуть. А якщо кажуть, то: придбав все через Інтернет. Версія, здається, і тут прижилась…

Підлеглі начальника – ні Колесника, ні свого безпосереднього керівника, який щойно коментував не знають…

І поки у шепетівській військовій частині згадують хто ж у них начальник, та вигадують як купувати армійське добро через інтернет… на подвір\’ї їхнього колеги до ночі описують майно… Присутні дивуються кількості вилученого. Поза камерою обурюються: тут стільки всього,що на військову частину вистачить.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього