Шестеро бійців і Цезар повернулись на Хмельниччину
Потяг «Харків-Львів» прибув за графіком – і нетішинці Віктор Лелях, Максим Лахман, Олександр Бойко, Олег Форсюк, Юрій Заобурний, а з ними й тернополянин Євген Павич ступили на рідну та близьку землю, де вже за мить, на площі біля виконавчого комітету міської ради, на них очікували хліб на рушникові, обійми, квіти, солодощі та слова подяки: за те, що вижили, за те, що гідно тримали у руках зброю, обороняючи Вкраїну. Ввечері до чесної компанії, котрій випав далеко не простий шлях – вийти з Дебальцевого, має додатися іще один нетішинський боєць Сергій Лобанов, а через кілька днів – ще двоє побратимів.Шестеро бійців і Цезар повернулись на Хмельниччину
Потяг «Харків-Львів» прибув за графіком – і нетішинці Віктор Лелях, Максим Лахман, Олександр Бойко, Олег Форсюк, Юрій Заобурний, а з ними й тернополянин Євген Павич ступили на рідну та близьку землю, де вже за мить, на площі біля виконавчого комітету міської ради, на них очікували хліб на рушникові, обійми, квіти, солодощі та слова подяки: за те, що вижили, за те, що гідно тримали у руках зброю, обороняючи Вкраїну. Ввечері до чесної компанії, котрій випав далеко не простий шлях – вийти з Дебальцевого, має додатися іще один нетішинський боєць Сергій Лобанов, а через кілька днів – ще двоє побратимів.

Усі шестеро, яких 25 лютого ц. р. радо зустрічала площа, з’явилися у супроводі милого песика, названого бійцями Цезарем. Цезар родом із Дебальцевого, від грудня минулого року він ділив із хлопцями суворі й смертоносні будні війни. Разом вийшли з пекла, щоб, наскільки це можливо, відновитися у недовготривалій для переважної більшості з прибулих відпустці.

З самої глибини серця віднайшли слова для бійців міський голова Олександр Супрунюк, його заступник Олена Хоменко, представник громадської організації «Нетішинська самооборона» Наталія Коваль, які разом із іншими небайдужими мешканцями міста, переживали за хлопців, робили все можливе, щоб вони змогли якомога швидше зустрітися зі своїми рідними на нетішинській землі.

Як сказав Віктор Лелях, розповідати можна багато, та основне було вижити…

Біль за Вкраїну та сльози радості за воїнів, які неушкодженими повернулися додому, – це той настрій, який панував у душі кожного, хто прийшов на зустріч із героями. Жодний теоретичний шкільний урок, присвячений славним захисникам Батьківщини, не зможе замінити підростаючому поколінню спілкування з живими взірцями, справжніми чоловіками, мужніми, добрими, правдивими. І так чудово, що діти нашого міста прагнуть до такого спілкування, мріючи дорости до героїчного плеча старших братів.

Шестеро бійців і Цезар повернулись на ХмельниччинуШестеро бійців і Цезар повернулись на Хмельниччину

Богдан Фединчук,
спеціаліст відділу з організаційних питань,
зв’язків з ГО та ЗМІ виконавчого комітету міської рад

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього