Шестеро юних хмельничан отримали паспорти з рук міського головиШестеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким у другому півріччі цього року виповнилося шістнадцять років, урочисто отримали паспорти громадян України та щирі напутні слова у доросле життя від міського голови Сергія Мельника.Шестеро юних хмельничан отримали паспорти з рук міського головиШестеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким у другому півріччі цього року виповнилося шістнадцять років, урочисто отримали паспорти громадян України та щирі напутні слова у доросле життя від міського голови Сергія Мельника.
Добра традиція – вручати головний документ дітям, обділеним батьківською турботою, у стінах міської ради підтримується міською владою впродовж семи років. Минулого року 19 підлітків отримали паспорти від керівництва міста, у 2013 році – 11 хмельничан.
«Працювати треба так, якби ти думав, що все залежить від тебе, і молитися Богу треба так, якби ти думав, що все залежить від нього, – якщо це буде основним нашим девізом, тоді все зміниться на краще. Все залежить від вас, вам будувати країну, від вас залежить якою їй бути», – наголосив Серій Мельник звертаючись до юних хмельничан.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього