Мешканці Чорного Острова перекрили дорогу
Шини та страйк на дорозі. Мешканці Чорного Острова оголосили боротьбу руху великогабаритного транспорту.Шини та страйк на дорозі. Мешканці Чорного Острова оголосили боротьбу руху великогабаритного транспорту.
Через курсування величезних вантажівок практично усі будинки однієї з центральних вулиць селища у прямому значенні тріщать по швам. Крім того, люди бояться за власну безпеку, від гуркоту машин не мають покою ні вдень, ні вночі. З проханням відремонтувати дорогу та налагодити на ній нормальний рух селяни безрезультатно оббили пороги всіх можливих інстанцій. Через байдужість чиновників – взялися до радикальних методів.

Вже майже тиждень на вулиці Садовій, що у Чорному Острові, стоять своєрідні блокпости. Таким чином місцевий люд вийшов боронити свою безпеку. Адже за кілька останніх років спокійна Садова перетворилася у справжній автобан. А все тому, що нею і вдень, і вночі курсують величезні фури на Нарковецький цукровий завод.
Кілька років тому Садову взялися ремонтувати автодорівці. Засипали щебенем на тому і усе. Гігантські машини дорогу уже розбили вщент. Місцеві мешканці втратили спокій та сон.
Далі більше. Поволі втрачають і будинки. Від інтенсивного руху і старі, і нові хати почали руйнуватися.
Тріщать по швам стіни, осідає фундамент.
А вузькою вулицею без тротуарів небезпечно ходити.
Люди написали десятки звернень до різних інстанцій. Та на біди мешканців Садової схоже було наплювати минулій владі.
Не поспішає вирішувати біди і теперішня. Вулиця Садова належить до доріг територіального значення, якими опікується облавтодор. Все що просять мешканці врешті-решт відремонтувати 400 метрів дороги та встановити певні обмеження руху.
Все, чого вдалося досягти за кількарічні ходіння по муках – це встановлення знаку про заборону руху великогабаритного транспорту. Та водії на нього особливо не зважають.
І це частенько проводить до конфліктів.
Сьогодні, дорожні затори, мітинг та постійні дзвінки до посадовців таки дали результат. У Чорний Острів приїхала обласна комісія у складі ДАІвців та транспортників. Долучився до її роботи представник цукрового заводу. Чиновники врешті взялися митикували, як зарадити людям. Домовилися передбачити кошти на капремонт в обласному бюджеті наступного року.
Поки ж знову підсипатимуть Садову щебенем. А ще встановлять повідомлення про заборону великогабаритного транспорту цією дорогою в нічний час. Втім чи реагуватимуть без відповідного контролю водії на такий знак, і чи поверх щебеню таки з’явиться асфальт залишається питанням з багатьма невідомими.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього