Шкільний автобус, карету швидкої та поштове авто витягнули рятувальники із заметів Протягом кількох днів зі снігових заметів хмельницькі рятувальники звільнили 39 людей та 4 транспортні засоби.30 січня поблизу села Рациборівка Волочиського району автомобіль швидкої допомоги разом із хворою потрапив у сніговий замет та не зміг самостійно доїхати до місця призначення. Рятувальники за допомогою автомобіля підвищеної прохідності витягнули «швидку» та відбуксирували до Війтовецької дільничної лікарні.

Того ж дня у Дунаєвецькому районі між селами Іванківці та Велика Побійна на розчищену ділянку дороги рятувальники витягнули шкільний автобус із 25-ма дітьми та поштовий автомобіль «ГАЗ-52» із двома пасажирами.

30 січня рятувальники Чемеровеччини поблизу села Демківці зі снігового замету звільнили мікроавтобус «Opel Vivaro», в якому знаходилося четверо людей, з них – двоє дітей.

31 січня в районі станції Лісоводи Городоцького району у сніговий замет потрапив мікроавтобус «Mercedes Sprinter» із 8-ма пасажирами. Черговий караул пожежно-рятувальної частини евакуював мікроавтобус зі снігового замету.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього