Шкільний бал у Хмельницькому пройшов на найвищому рівні
12 березня у Хмельницькому відбувся шкільний бал «До танцю запрошуємо…», метою проведення якого є ознайомлення учнів з історією виникнення та основними традиціями Віденського балу, розмаїттям історичних бальних танців та організації цікавого і змістовного дозвілля.Шкільний бал у Хмельницькому пройшов на найвищому рівні
12 березня у Хмельницькому відбувся шкільний бал «До танцю запрошуємо…», метою проведення якого є ознайомлення учнів з історією виникнення та основними традиціями Віденського балу, розмаїттям історичних бальних танців та організації цікавого і змістовного дозвілля.
Уже третій рік поспіль паркетна зала Палацу творчості дітей та юнацтва приймає загальноміський шкільний бал, на якому дебютанти демонструють вміння танцювати історичні бальні танці: полонез, па-де-грас, гусарську польку, брань тощо.
Ідея проведення балу належить представникам учнівського самоврядування міста Хмельницького, яку підтримали: управління освіти, управління культури і туризму Хмельницької міської ради, клубне об’єднання з організації дозвілля учнівської та студентської молоді «Простір» Хмельницького міського будинку культури, Рада міського учнівського самоврядування «Нова генерація» та хореографічна дитяча студія «Сіріус».
Учасники балу – учні навчальних закладів, які професійно не займалися танцями, але дуже хотіли поринути у незабутню атмосферу балу. Старшокласникам було запропоновано пройти відбір у дебютанти балу. Під керівництвом головного балетмейстера балу Дмитра Баранцова, протягом місяця, юнаки та дівчата розучували бальні танці та опановували основи аристократичного етикету.
Зусилля не були марними, адже під час балу у танці кружляло 25 танцювальних пар! Тут можна було побачити панянок у вишуканих сукнях та галантних кавалерів у фраках. Танцювальна програма вирізнялась насиченістю та різноманітністю і була гарно сприйнята глядачами та усіма присутніми.

Шкільний бал у Хмельницькому пройшов на найвищому рівні
Шкільний бал у Хмельницькому пройшов на найвищому рівні

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього