Цьогоріч акція «Шкільний портфелик» ощасливила 65 сімей з Хмельницької області та 20 сімей переселенців з сходу України та Криму.
\”Діткам потрібна увага, вони повинні знати, що про них піклуються

«Шкільний портфелик» ощясливив понад 80 сімей Хмельниччини«Шкільний портфелик» ощясливив понад 80 сімей Хмельниччини

Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас» та Офіс-центр традиційно впродовж багатьох років напередодні початку навчального року відбувається благодійна акція \”Шкільний портфелик\”. Метою акції є збір коштів для надання допомоги дітям із малозабезпечених сімей, дітям із багатодітних і кризових сімей, сиротам і напівсиротам задля підготовки до навчального року.

«Шкільний портфелик» ощясливив понад 80 сімей Хмельниччини

Результатом акції є адресна допомога у вигляді укомплектованого шкільного портфелика. Дирекція та працівники Карітасу та Офіс-центру дбають про те, аби в дітей був і сам портфелик, і канцтовари, підручники та інше шкільне приладдя.
Цьогоріч акція «Шкільний портфелик» ощасливила 65 сімей з Хмельницької області та 20 сімей переселенців з сходу України та Криму.
\”Діткам потрібна увага, вони повинні знати, що про них піклуються . Тому такі акції дуже важливі. Зараз для того, щоби зібрати дітей до школи, потрібні чималі кошти. І портфель із усім приладдям, яке буде потрібне першокласнику на уроках упродовж усього навчального року — це велика допомога та підтримка для сім\”ї\”, — зазначив керівник проекту «Мобільна робота з молоддю», Дмитро Козловський.
Акцію «Шкільний портфелик» допоміг реалізувати також супермаркет канцелярського приладдя «Офіс-центр». З 1 по 30 серпня «Офіс-центр» проводив акцію, де всі бажаючі могли придбати із 25% знижкою шкільний портфель, принісши та залишивши свій старий шкільний рюкзак. Зробити це зголосилось більше 1000 громадян з Хмельницької області!

За підтримки «Коала клуб» аніматорами було організовано шоу-програму. Діти мали можливість поспілкуватися та сфотографуватися з казковими героями.
Завдяки фінансовій і матеріальній допомозі жертводавців, сприянню церковних спільнот, підприємств в рамках акції \”Шкільний портфелик\” Благодійний Фонд «Карітас» на Хмельниччині впродовж багатьох років допомогли сотням дітей шкільного віку.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту