Шкода від незаконної вирубки лісу у Хмельницькому районі склала 7 мільйонів гривень
На засіданні «Ради майдану» під час спілкування із головою обласної державної адміністрації Олександром Корнійчуком активісти цікавилися питанням вирубки дерев на західній околиці с. Червона Зірка Пирогівецької сільської ради Хмельницького району.Шкода від незаконної вирубки лісу у Хмельницькому районі склала 7 мільйонів гривень
На засіданні «Ради майдану» під час спілкування із головою обласної державної адміністрації Олександром Корнійчуком активісти цікавилися питанням вирубки дерев на західній околиці с. Червона Зірка Пирогівецької сільської ради Хмельницького району. З цього приводу інформуємо, що Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області провела перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Згідно інформації, яка наявна в Управлінні Держгеокадастру у Хмельницькому районі, раніше вказана земельна ділянка частково перебувала в постійному користуванні Державного підприємства дослідне господарство “Зоря” Хмельницької державної сільськогосподарської дослідницької станції Української академії аграрних наук.

Проте, на момент рубки лісу ДП ДГ “Зоря” виписала лісорубний квиток № 1 (від 10.02.2015 року серія ЛКБ № 465419 на проведення лісовідновної рубки в кв. 2 вид. 11,12,14 площа 5,3 га на 2015 рік) незаконно, оскільки не є власником лісу або лісокористувачем.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області провела розрахунок заподіяної шкоди, яка склала понад 7 мільйонів гривень. Матеріали перевірки для прийняття рішення в порядку статті 214 КПК України 18.03.2016 року за вих.№989/01 спрямовано до Головного управління Національної Поліції в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього