У дитячому позашкільному закладі оздоровлення та відпочинку заміського типу «Здоров’я», що у Шепетівському районі, відбулися змагання на міліцейську тематику під назвою «Школа юного детектива»
«Школа юного детектива» на Хмельниччині
«Школа юного детектива» на Хмельниччині
У дитячому позашкільному закладі оздоровлення та відпочинку заміського типу «Здоров’я», що у Шепетівському районі, відбулися змагання на міліцейську тематику під назвою «Школа юного детектива».

Дітки виступили з власною ініціативою провести інтелектуальні змагання на міліцейську тематику та запросили у якості почесних гостей працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Хмельницькій області на чолі з головним дитячим міліціонером Сергієм Цимбалюком, а також своїх безпосередніх кураторів із Шепетівського райвідділу міліції. Дві команди із учасників віком від 7 до 16 років приємно здивували членів журі знаннями у галузі історії та права.

Чудовим продовженням інтелектуального конкурсу став організований дітками концерт, який приніс величезне задоволення усім присутнім. Не залишилися в боргу і гості в погонах, які привезли на зустріч міліцейську «зірку» — дитячого улюбленця Славка Хоробрика. Також найактивніші і найкмітливіші отримали від правоохоронців гарні подарунки.

УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,