Школи у Нетішині потребують оновлення матеріально-технічної бази
За рівнем оснащення навчальні заклади міста енергетиків відстають навіть від районних. Про це йшлося під час зустрічі освітян міста з міським головою Олександром Супрунюком.Школи у Нетішині потребують оновлення матеріально-технічної бази
Днями міський голова Нетішина Олександр Супрунюк зустрічався з освітянами міста, аби з’ясувати, що в першу чергу потребують заклади освіти. Адже на позачерговій сесії міської ради, яка відбулась 14 січня цього року, депутати затвердили видатки на покращення матеріально-технічної бази освіти міста.
У розмові взяли участь заступник міського голови Ольга Бобіна, т.в.о. начальника відділу освіти міськвиконкому Євгенія Мичківська, представники усіх навчальних закладів міста та ЗМІ, повідомляється на сайті Нетішина.
Кожен з присутніх акцентував увагу, що вже впродовж 20 років матеріально-технічна база шкіл практично не оновлювалась, а тому в цьому плані ми відстаємо навіть від районних шкіл. Педагоги міста висловились за відкриття нових ліцензійних сучасних лінгафонних кабінетів, щоб кожен учень мав змогу якісно вивчати іноземні мови, що є вимогою часу. Також першочерговим є оснащення кабінетів фізики та хімії, які повинні функціонувати як навчально-методичні центри, аби діти на практиці засвоювали знання. Просили звернути увагу і на оснащення спортзалів, зокрема, дрібним інвентарем та індивідуальними шафами в роздягальнях.
Вчителі наголосили, що будуть вдячні за підтримку, допомогу та підказку батьків щодо використання виділених бюджетних коштів.
На зустрічі міський голова ініціював створення постійно діючої робочої групи з питань забезпечення матеріально-технічної бази освіти. Що стосується придбання лінгафонних кабінетів, то до робочої групи мають увійти педагогічні працівники та програмісти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього