Школярі з Ізяслава на Різдво відвідали Польщу
Група учнів зі старовинного міста Ізяслав разом зі своїм викладачем польської мови у період різдвяних канікул відвідали мальовниче місто Остроленка Республіки Польща за запрошенням Президента цього міста Януша Котовскі.Школярі з Ізяслава на Різдво відвідали Польщу
Група учнів зі старовинного міста Ізяслав разом зі своїм викладачем польської мови у період різдвяних канікул відвідали мальовниче місто Остроленка Республіки Польща за запрошенням Президента цього міста Януша Котовскі. Побувавши у провідних місцях Остроленки діти отримали масу позитивних емоцій, вражень, познайомились з новими людьми, з якими відразу зуміли знайти спільну мову не дивлячись на мовний бар\’єр.
Молоді ізяславчани зі своїм вчителем мали можливість відвідати пам’ятні місця Остроленки: краєзнавчий музей міста, п’ять загальноосвітніх навчальних закладів, різні розважальні центри. Також відбулася зустріч української делегації з представниками органів місцевої влади, які поділилися досвідом та результатами своєї роботи, повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.
Школярі не лише відвідали навчальні заклади, а й взяли активну участь у навчальному процесі, а саме на уроках англійської мови, праці та історії Польщі.
Юні Ізяславчани також відвідали столицю Польщі місто Варшаву, де оглянули один із найсучасніших планетаріїв Європи відкритий у Варшаві «Небо Коперника». Крім того, гості столиці також побували у науковому центрі Коперника, в Королівському замку, музеї Варшавського повстання та у Старому Місті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього