Школярів Хмельницького навчали рятувати
Як правильно одягнути протигаз, не загубитися під час евакуації та надати першу медичну допомогу. Усе це продемонстрували учні Хмельницького НВК №4 – тут провели День цивільного захистуШколярів Хмельницького навчали рятувати
Як правильно одягнути протигаз, не загубитися під час евакуації та надати першу медичну допомогу. Усе це продемонстрували учні Хмельницького НВК №4 – тут провели День цивільного захисту.
На показовий виступ до Хмельницьких учнів завітали вчителі з трудового навчання з усієї України. Спочатку їм продемонстрували відеоролик, в якому діти активно вивчають надзвичайні ситуації. Після чого гості перемістилися на шкільне подвір’я, де діти відпрацювали навички в рятувальній справі.
Порятунок постраждалих з висоти за допомогою альпіністського спорядження юні рятувальники долали залічені секунди. Не меншу підготовленість школярі виявили і при наданні першої медичної допомоги умовним постраждалим.
А спортивні естафети, присвячені темі дня, вразили високим рівнем фізичної підготовки учнів та їх волею до перемоги.
Хоча для школярів показові виступи більше схожі на забаву, справжні мнсники переконані – необхідні навики таки відкладаються у дитячій пам’яті і в разі чого стануть у нагоді.
Дорослі мають зробити все для того, аби кожна дитина була здоровою та постійно перебувала у безпечних умовах. Але ще зі шкільної лави учні повинні знати про різні небезпеки, які чатують на них у реальному житті і вміти себе захистити

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього