Школярів познайомили з роботою хмельницьких правоохоронців
На екскурсію до УМВС України в Хмельницькій області завітали вихованці недільної школи «Веселка» із села Щиборівка Красилівського району.Школярів познайомили з роботою хмельницьких правоохоронців
На екскурсію до УМВС України в Хмельницькій області завітали вихованці недільної школи «Веселка» із села Щиборівка Красилівського району. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Обласне управління внутрішніх справ з ознайомчими екскурсіями досить часто відвідують школярі як з Хмельницького, так і з райцентрів, але вихованці недільної школи завітали в гості до правоохоронців вперше.
З ініціативою проведення такої екскурсії виступив керівник недільної школи, настоятель храму Івана Богослова села Щиборівка отець Володимир Горенко.
— Ми захотіли, щоб діти більше дізналися про життя правоохоронців. Наскільки це важка праця, адже зазвичай усе показують дуже поверхово, — каже священик.

Школярів познайомили з роботою хмельницьких правоохоронців Школярів познайомили з роботою хмельницьких правоохоронців

Протягом двох годин школярі ознайомились із роботою та оснащенням спецпідрозділів, побачили, як працює чергова частина, як виглядає міліцейський тир. Дуже сподобались дітям машини ДАІ та міліцейські велосипеди. Та найбільше їх вразив тренінгів центр УМВС: тренажерний зал, штучні поля для футболу, тенісу, волейболу, альпіністська гірка, — тут вони залишилися б надовго.
Серед дітей було й чимало тих, хто у майбутньому мріє пов’язати свою долю із правоохоронною діяльністю.
— У майбутньому я мрію стати міліціонером, слідчим, — розповідає 13-річна вихованка недільної школи «Веселка» Анастасія. — Хочу розкривати злочини і карати винних.
Приміщення УМВС діти залишали із новими знаннями, гарними враженнями та невеличкими подарунками — наборами листівок, які ілюструють основні міліцейські професії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього