Швейцарія стала ініціатором розслідування справи про добудову енергоблоків ХАЕС
\”Швейцарська прокуратура почала розслідування злочинів – хабарництва іноземних державних посадових осібв і відмивання коштів\”, – повідомляє чеське видання Novinky.cz. У хабарництві підозрюється фірма Skoda JS, працююча у сфері ядерного машинобудування, контракт з якою планується до підписання компанією \”Енергоатом\”.Швейцарія стала ініціатором розслідування справи про добудову енергоблоків ХАЕС
\”Швейцарська прокуратура почала розслідування злочинів – хабарництва іноземних державних посадових осібв і відмивання коштів\”, – повідомляє чеське видання Novinky.cz. У хабарництві підозрюється фірма Skoda JS, працююча у сфері ядерного машинобудування, контракт з якою планується до підписання компанією \”Енергоатом\”.
З української сторони претензії стосуються депутата від \”Народного Фронту\” Миколи Мартиненка.
Згідно з матеріалами справи, гроші йшли через рахунок компанії Bredcrest Investment в Панамі, бенефіціарним власником якої є пан Мартиненко.
За Швейцарськими законами Мартиненко загрожує штраф в 1 млн франків і 5 років в\’язниці за відмивання грошей.
Останніми днями український уряд повідомив, що Skoda JS повинна брати участь в добудові Хмельницької ядерної електростанції. Про це також наголошував при відвідинах ХАЕС 26 грудня президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський.
Skoda JS вже 10 років належить російському холдингу ОМЗ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього