«Швейний» експорт Хмельниччини склав 20 мільйонів гривень

«Швейний» експорт Хмельниччини склав 20 мільйонів гривень
З початку року подільські виробники легкої промисловості відправили за кордон товарів вітчизняного виробництва на суму, що перевищує 20 мільйонів гривень.«Швейний» експорт Хмельниччини склав 20 мільйонів гривень
З початку року подільські виробники легкої промисловості відправили за кордон товарів вітчизняного виробництва на суму, що перевищує 20 мільйонів гривень.

Десять підприємств-виробників одягу експортували продукцію до країн Євросоюзу, Білорусі, Росії, Південної Африки та США.
При цьому Хмельницькою митницею ДФС оформлено 10 тисяч кілограм виробів подільських кравчинь.

Найбільшим імпортером різноманітного одягу з початку року виступає Литва. Прибалтійські споживачі уже придбали різноманітної продукції на більш ніж 10 мільйонів гривень.

Примітно, за кордоном особливим попитом користується дитячий одяг, який шиють хмельницькі виробники. Дитячі вироби з подільського текстилю складають конкуренцію відомим маркам на ринках Росії, Литви, Білорусі, Молдови, США. Що стосується асортименту, то в основному бізнесмени вивозили дитячі трикотажні костюми, куртки, рукавички, кофти та багато іншого різного краму для малят.

Приємно відмітити, що навіть зарубіжні наречені носять вітчизняне весільне вбрання. Так, наші весільні сукні продають до Італії, Іспанії, Франції, Латвії та, навіть, до Південної Африки.

Головний спеціаліст з питань розгляду звернеь та забезпечення доступу

до публічної інформації

Л. М. Сиско

Залишити відповідь