Силовики Хмельницького збагатились на нове житло, але чи законно?Депутати Хмельницької міської ради «подарували» житло Міндоху, судді та ревізійникам.Силовики Хмельницького збагатились на нове житло, але чи законно?Депутати Хмельницької міської ради «подарували» житло Міндоху, судді та ревізійникам.
На сесії міської ради депутати погодилися прийняти у комунальну власність три квартири в якості сплати пайової участі у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хмельницького. Міських обранців не знітило навіть те, що своєю згодою вони порушили закон, а бюджет міста недорахувався понад одного мільйона гривень.

За результатами правової експертизи, проекти трьох рішень по передачі квартир у комунальну власність порушують три статті Бюджетного кодексу України, до того ж зазначена вартість житла не підкріплена жодними документами.

«Виступили проти зарахування трьох квартир за рахунок сплати пайової участі на розвиток інфраструктури. Загальна вартість квартир близько одного мільйона гривень. Наголошую, що згідно Бюджетного кодексу пайова участь може сплачуватися тільки коштами, а не квартирами. Але найцікавіше інше, всі ці квартири, згідно рішень суддів підуть силовикам. Одна квартира – Міндоху, друга – КРУ, а третя – судді Господарського суду. Замість поповнити бюджет на близько один мільйон гривень, міський голова, який найзатятіше дискутував з нами, і депутати збагатили силовиків на нове житло. Рішення пройшли», – прокоментував депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього