symashkevych

У результаті децентралізації на міські бюджети звалилося просто не підйомне фінансове навантаження, яке раніше було на плечах держави. У Кам’янці-Подільському наразі склалася  катастрофа з грошима. Тому цілком імовірно, що міська влада звернеться до суду з позовом на державу. Про це «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» стало відомо з поінформованих джерел в оточенні Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича.

На думку міського голови, причиною невтішного стану справ стало не зовсім вигідне  для міста співвідношення надходжень і витрат, передбачених гучними змінами в законодавстві. Держава однією рукою в міську кишеню поклала, іншою відібрала. А наступний рік, переконаний Сімашкевич, буде ще гірший.

«У результаті реформ, які будуть проведені в медицині та освіті, державну субвенцію даватимуть лише на вчителів. Тобто, зарплату більше як 300 особам непедагогічного скла­ду платитиме місто. А це, згідно з розрахунками, більше як 7 мільйонів гривень, якщо не буде підвищений розмір зарплати. Крім того, на наш бюджет передадуть видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв по закладах освіти й охорони здоров’я. Також не передбачається субвенція з Держбюджету на пільгове перевезення, хоча таке право мешканцям дає держава, а не орган місцевого самоврядування. На плечі міста ляже й погашення заборгованості різниці в тарифах – ­ більш ніж 42 мільйони. І це ще не весь перелік. Загалом, у разі прийняття законопроектів, навантаження на бюджет міста 2017 року складатиме понад 109 мільйонів. Тому я запропонував на сесії підтримати ідею звернення до центральних органів влади й офіційно заявити, що міська влада вимушена звертатися з позовом до суду на державу», – каже Михайло Сімашкевич.

Нагадаємо у Хмельницькому з бюджетом все в порядку. Він перевиконується

1 Comment

  1. Вам чи вашим близьким доводиться ходити по воду за #тридевять земель? Знайомтеся з історіями успіху громад, жителі яких приєднали власні садиби до мереж водоповстачання та доєднуйтесь до більш ніж 80 населених пунктів, що забезпечили себе водою. Побудуйте і собі #водогін. Памятаймо: «Успішність будь-якого починання залежить від того, наскільки люди об’єднаються навколо нього»! http://vodavselo.info/they-did-it/video/
    #рішення #вода_в_село

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього