Симчишин може залишитися без одного заступника?

У кулуарах влади обговорюють питання ймовірного звільнення одного із заступників Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка.

Симчишин може залишитися без одного заступника?

У кулуарах влади обговорюють питання ймовірного звільнення одного із заступників Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка. В міській раді він відповідає за земельні питання та будівництво у місті. Подейкують, що пану Андрію запропонували інше місце роботи в якомусь міністерстві, тож він незабаром може перебратися до столиці.
«Не секрет, що я в Хмельницькому не назавжди. Але планів у найближчому майбутньому переходити на іншу роботу в мене немає. Наразі я задоволений співпрацею з міським головою, депутатським корпусом та органами влади міста та області, задоволений командою, яка зі мною працює. Попереду в нас ще багато нових добрих справ і планів, тому думати про те, щоб поїхати з Хмельницького для мене зараз не на часі», – прокоментував «Подільській.інфо» чутки сам Андрій Бондаренко.
До речі, Андрій Бондаренко родом з Дніпропетровщини. Там розпочинав свою кар’єру як держслужбовець Дніпропетровської ОДА. Після Революції Гідності був заступником міністра інфраструктури, а вже після цього Олександр Симчишин запросив його у Хмельницьким своїм заступником.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього