Симчишин обговорив проблеми мікрорайону Дальні Гречани з його жителями
Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зустрівся із мешканцями мікрорайону Дальні Гречани. Розмова відбулася у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 20.Симчишин обговорив проблеми мікрорайону Дальні Гречани з його жителями
Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зустрівся із мешканцями мікрорайону Дальні Гречани. Розмова відбулася у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 20.

\”Я добре пам\’ятаю, що під час виборів міського голови жителі цього району віддали за мене більше 80% голосів, тому відчуваю перед вами велику відповідальність\” – зізнався на початку розмови Олександр Симчишин.

Разом із очільником міста у зустрічі взяв участь і депутат міської ради від цього округу Дмитро Палій.

Найбільше людей хвилювало одне питання – неможливість узаконити городи, якими вони користуються упродовж багатьох років. Олександр Симчишин запевнив, що управління земельних ресурсів та земельної реформи отримає доручення вивчити проблему і знайти шлях її вирішення. Традиційно хвилювали хмельничан стан доріг та освітлення вулиць.

\”Наразі ми працюємо над розробкою схеми освітлення, куди увійде і частина вашого мікрорайону\” – запевнив міський голова.
Говорили й про інші проблеми мешканців віддаленого мікрорайону. Наприклад, про погане обслуговування маршрутними таксі, ситуацію, що склалася із залізничною лікарнею тощо.

\”До 2017 року ми розробляємо нову транспортну мережу для маршрутних таксі, автобусів та тролейбусів. Чекаємо і на ваші пропозиції щодо того, рух яким маршрутом був би для вас зручний\” – звернувся до людей міський голова.

Також Олександр Симчишин розвіяв хвилювання містян з приводу чуток про закриття залізничної лікарні. За його словами, про ліквідацію медичного закладу не йдеться, проте, в якому вигляді він працюватиме – питання відкрите.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього