Симчишин пішов у відставку (оновлено)
10 березня перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин подав заяву Михайлу Загородньому про припинення своїх повноважень.Симчишин пішов у відставку (оновлено)
Олександр Симчишин відповідно до пункту 3, статті 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» написав заяву про звільнення із посади першого заступника голови Хмельницької ОДА.
Варто зазначити, що це не «гримання дверима» на знак незгоди із вибором Президента, це не власна ініціатива Олександра Симчишина, який таким чином висловлює своє незадоволення політикою, що формується в області, а лише проста формальність, через яку проходять усі заступники голови облдержадміністрації під час зміни керівника обласної виконавчої гілки влади. Разом з тим, залишається відкритим питання, чи знайдеться місце у новій команді для Олександра Симчишина і чи є у нього самого бажання продовжувати працювати.
З огляду на те, що заява уже з’явилася в соціальних мережах, а під нею недвозначні коментарі із обіцянками звіту перед громадою, у владні кабінети облдержадміністрації останній зі «свободівців»-керівників областей (нехай і з позначкою в. о.) повертатися поки-що не планує.

Симчишин пішов у відставку (оновлено)

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення