Симчишин відпустив головного архітектора у вільне плавання
Хмельницький залишиться без головного архітектора, якщо за кілька днів міський голова Олександр Симчишин не видасть розпорядження про призначення нової кандидатури на цю посаду.Симчишин відпустив головного архітектора у вільне плавання
Хмельницький залишиться без головного архітектора, якщо за кілька днів міський голова Олександр Симчишин не видасть розпорядження про призначення нової кандидатури на цю посаду.

До четвертого березня своєю чиновницькою владою ще користатиметься Віктор Дунаєвський, якому очільник міста, відповідно до свого розпорядження, дав чотири дні на передачу справ та «збирання речей».

Примітно, що, як йдеться у інформації, розміщеній на сайті Хмельницької міської ради, заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальника управління архітектури та містобудування – головного архітектора міста звільнено не за службове недбальство, або ж «невідповідність займаній посаді», а «за угодою сторін, п.1 ст. 36 КЗпП України» Про що саме домовилися майже колишній посадовець та нинішній міський голова, вочевидь, залишиться інформацією «для службового користування».

Однак, зогляду на чималий шлейф скандальних рішень міської ради, до ухвалення яких був дотичний посадовець Віктор Дунаєвський, домовлятися, ймовірно, було про що.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього