Синоптики чекають в обласному центрі снігЗ ранку до самого вечора у Хмельницькому небо буде вкрите хмарами. Вранішній сніг удень зміниться мокрим снігом, який закінчиться до приходу вечора. Температура повітря вночі + 1° С, вдень від – 2° С до + 2° С.

16 грудня вшановується пам’ять преподобного Івана Мовчальника. У народі цей день називали Днем Світової Німоти і радили як можна менше розмовляти та розповідати про себе, щоб уникнути безглуздих пліток.Синоптики чекають в обласному центрі снігЗ ранку до самого вечора у Хмельницькому небо буде вкрите хмарами. Вранішній сніг удень зміниться мокрим снігом, який закінчиться до приходу вечора. Температура повітря вночі + 1° С, вдень від – 2° С до + 2° С.

16 грудня вшановується пам’ять преподобного Івана Мовчальника. У народі цей день називали Днем Світової Німоти і радили як можна менше розмовляти та розповідати про себе, щоб уникнути безглуздих пліток.Для цього дня є цікава прикмета: якщо сніг падає на талу землю, то людям важко буде жити, а на мерзлу — легше. Якщо цього дня вітер дме з півночі, то вважалось, що будуть великі морози.

За останні 130 років 16 грудня максимально повітря прогрівалося до + 7,5° С – таке потепління синоптики зафіксували у 1982 році. Найхолодніше у цей день було у 1997 році, тоді температура повітря знизилася до – 22,0° С.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього