1200 кілометрів здолали волонтери Кам’янця-Подільського, аби передати військовослужбовцям на Сході гостинці від громади Кам’янеччини. Проте 15 тисяч вареників, які напередодні громада села Кам’янка разом із Кам’янець-Подільським міським головою Михайлом Сімашкевичем та головою районної адміністрації Василем Сукачем наліпили для українських захисників, а також гуманітарну допомогу, командування частини, що дислокується під Авдіївкою, відмовилося прийняти. Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Вечірній Кам’янець.

Як розповідають волонтери, приїхавши до підрозділів, де дислокуються військовослужбовці, їх не лише не зустріли, а й взагалі відмовилися спілкуватися. Дивним було поводження командира частини, який нецензурно висловлюючись, не впускав кам’янецьких волонтерів на територію, і не дозволяв своїм підлеглим навіть пояснити, у чому ж причина такого неприязного ставлення.

До слова, першу 10-тисячну партію вареників, які кам’янчани передавали сюди ж напередодні Старого Нового року, вояки в очі не бачили. Волонтерам вони повідомили, що вперше чують про смаколики з малої Батьківщини.

“Зі слів бійців, першу партію вареників вони навіть не бачили, то ж другу довелося не передавати командуванню, а через особисті знайомства роздавати з рук в руки”, – говорять волонтери.

Чому командир в нахабній формі відмовився від допомоги земляків та де ж пропала перша партія допомоги, яку передали волонтери, залишається таємницею.

 

Залиште коментар

Також по темі

Мовно-гастрономічний скандал у Хмельницькому. В місцевому кафе клієнта відмовились обслуговувати українською мовою. У відповідь на обурення адміністрація кафе образила чоловіка ще раз

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив