Скандальне будівництво біля хмельницької музичної школи призупинили
Люди – шоковані та обурені, а міські обранці розповідають байку про блага диво паркінгу.Скандальне будівництво біля хмельницької музичної школи призупинили
Як виявилось, градоначальник не догледів у себе під носом пам’ятку архітектури.

Скандальне будівництво на території музичної школи призупинивне міський голова, а обласна культура. Олександр Симчишин, який себе позиціонує, як борець із «злісними» забудовниками, навіть припис отримав.

Скандал на задньому дворику музичної школи №1 набирає обертів. 33 канал уже спілкувався із владою міста, громадою та навіть побігав за забудовником.

Люди – шоковані та обурені, а міські обранці розповідають байку про блага диво паркінгу.

Пошити у дурнів містян не так просто, бо всі добре знають, куди заводять благі наміри. Тож те, що позиціонувалося як реконструкція та всього три парковочних місця, виросло у повноцінне будівництво із власними палями та котлованом. І поки мер розводив руками, громада пішла благати допомоги в області. Там накопали нові факти, які ошелешили.

На початку минулого століття на Проскурівській, 18 наші предки дивилися фільми у кінотеатрі «Модерн». Також тоді там був будинок торговця аптекарськими товарами Ізраїля Османа. Тепер початковий мистецький заклад виховує майбутніх Моцартів та Бетховенів. Аби розібратися та з’ясувати , обласна консультативна рада з питань охорони культурної спадщини наклала «вето» на будь-яке будівництво.

Подібне рішення 12 липня прийняли одноголосно і без вагань, надіславши відповідний припис градоначальнику і забудовнику. Останньому дали три дні для подачі усіх документів, за якими почали трощити та зводити.

Стоять і робочі. Чи то на камери, чи то справді – сказати важко. По приїзду знімальної групи ворота почали зачиняти і ховати обличчя від об’єктиву. На питання: «Навіщо прийшли оббивати поріг призупиненого будівництва?» відповідають із сарказмом.

До слова, старий історико-архітектурний план, що ліг в основу нового генерального плану міста, не включає ще з десяток ново виявлених пам’яток. Тому подібні похибки навмисно чи помилково можуть повторюватись.

Поновити будівлю і зробити нові класи, звісно, хотіли б усі, але головне – не порушувати закон. А він у нас для всіх, так казав мер, коли сідав у головне крісло.

Скидається на те, що забудовник, що за сумісництвом є власником готелю по сусідству, думає далеко не про музичні симфонії. Як відомо, фешенебельна «Арена» прималювала собі 5 зірочок, але без паркінгу за міжнародними стандартами може претендувати лише на 2.

Остаточне засідання консультативної ради планується наступного тижня. Там спільно із громадою і приймуть рішення, що робити із недитячим паркінгом. Щоправда, принцип \”рука руку миє\” ще ніхто не відміняв – чи не так, владо міста?

Подробиці – у сюжеті каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього